Огляд продукції

Огляд продукції

Сучасний ринок будматеріалів пропонує велику кількість технічних рішень для влаштування системі димарів. Серед розмаїття компаній та їх пропозицій буває нелегко розібратися та зробити вірний вибір на користь того чи іншого виробника. Найчастіше вирішальну роль відіграє вартість продукції. І в цьому ми маємо значну перевагу перед фірмами даного сегменту ринку.

Ми є група майстрів, яка виготовляє димоходи та вентиляційні системи. Оскільки ми є безпосередньо виробниками, наші ціни не мають додаткових посередницьких надлишків, що присутні в компаніях, які займаються перепродажем. Ми реалізуємо свої вироби за собівартістю, що, безумовно, вигідно для наших клієнтів.

Цены по ссылке
Цены по ссылке

Наша компанія існує на українському ринку вже декілька років. Всі майстри мають відповідну кваліфікацію та значний досвід роботи. Ми відповідально та професійно ставимося до кожного замовлення і якісно надаємо послуги. Для виготовлення металоконструкцій використовуються матеріали високої якості від перевірених постачальників.

Замовити димоход в Киеві сьогодні не проблема. Ми виготовляємо продукти різних типів для будь-якої системи опалення. Найчастіше для опалювальних пристроїв (печей, камінів) використовуються двостінні металовироби типу сендвіч, які закріплюються до зовнішньої стіни будівлі. Вони являють собою дві труби різного діаметру, вставлені одна в одну, між якими може міститися теплоізоляційний наповнювач. Зазвичай це мінеральна вата, яка не горить і є безпечною для людини. Розміри варіюються, тому завжди є можливість підібрати те, що підійде за технічними характеристиками до Вашого обладнання.

Серед інших наших продуктів – димоходи Київ для сауни чи парної. Для них слід обирати не класичний варіант, як для оселі, а відповідний, з товщими шарами металу та наповнювача. Це передбачується для досягнення максимального ефекту теплосбережения.

Для вирішення питання забруднення старого димаря із цегли також є спосіб. Це гільзування все існуючої конструкції сталевою трубою з нержавійки. Доволі часто виникають ситуації, коли опалювальна система цегляного будинку втрачає свою ефективність через те, що роками збиралася сажа за поступово забивала димар. В результаті маємо такі явища як задимлення приміщення і навіть аварійні ситуації. Доводиться чистити и пробивати прохід, що завжди є складною та брудною роботою. Ось для таких випадків й придумано гільзування. В сталевій трубі дим виходить вільно, кіпоть не накопичується, не виникає заторів, а коефіцієнт корисної дії опалення значно зростає.

Сучасною альтернативою печам стати булер’яни. Ці прилади здатні швидко підігрівати повітря в кімнаті завдяки своєму унікальному складу. Повітряний потік знизу затягується в труби-циліндри, проходить навколо камер згорянні та вивільнення тепла та вже нагрітим виходить наверх. Печі-буллєри прийшли до нас із Канади. Вони були спроектовані для умов далеко не ласкавого тамтешнього клімату і прекрасно підійшли і нашим користувачам. Залежно від приміщення, яке необхідно отопити обирається різновид буллєра. Вони відрізняються розміром і, відповідно, обсягом роботи. Ними опалюють будинки площею від ста до тисячі квадратних метрів. У нас Ви зможете придбати потрібну модель та купити димоход до неї.

Ми будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині. Якщо виникли питання – звертайтесь до нас за телефонами:  (050) 356-06-56, (063) 824-16-12, (096) 905-42-74 та (063) 362-66-52, (096) 608-92-29.

Ми забезпечуємо наших замовників найкращим сервісним обслуговування. В комплект входять належні розрахунки проекту, сам виріб, монтажні роботі та гарантія. У нас Ви придбаєте високоякісні димоходи Київ, ціна яких Вас приємно здивує.

Огляд продукції | Замовити димоход в Киеві | димоходи Київ ціна
Огляд продукції | Замовити димоход в Киеві | димоходи Київ ціна

Добавить комментарий

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

     ×
    0

    Ваша корзина