Димоходи | димоходи Київ | купити димоход

Димоходи | димоходи Київ

 be1048c4f5fbe8bf166348d71093aac9 Dvuhstennue dumohodu 48ee3261ba1c9b91f85cf5b42f920a34
 Одностенные дымоходы Двустенные дымоходы Двустенные дымоходы для саун

 

 trubizinkstal нестандарт1
 Трубы и элементы с оцинкованной стали  Нестандартные изделия

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Ми – група майстрів, що виготовляє димоходи та вентиляцію різного типу, а також здійснює роботи з їх монтажу.

Під час встановлення в оселі печі або каміну, постає питання придбання якісної системи виведення продуктів, що утворюються в процесі згоряння палива. Від якості димаря залежить строк служби та безпека його використання. Не менш важливо й правильно встановити виріб, оскільки це впливатиме в подальшому на його коефіцієнт корисної дії. Він різко знизиться (зі ста до п’ятдесяти п’яти відсотків) у разі, якщо припустилися помилки під час монтажу. Щоб не сталося подібних прикростей, важливо, щоб усіма роботами займалися професіонали. Люди з досвідом знають усі тонкощі та «підводні камені», де найчастіше з’являються помилки.

Ми пропонуємо нашим клієнтам сучасні, різноманітних типів. Найбільш популярні  двостінні конструкції. Вони використовуються ширше за все. Виготовляються з нержавіючої сталі, між шарами якої прокладається утеплювач. Одностінні варіанти підходять для реконструкції вже існуючих, або укріплення старих димарів із цегли. Цей метод отримав назву гільзування: всередину цегляного виробу вмонтовується сталева труба, що своїм виглядом нагадує гільзу. Цей спосіб вирішує цілий рід питань, що виникають з часом у господарів старих будинків: він прекрасно проводить дим, не сповільнюючи його, на ньому не затримується сажа, таким чином не забивається. Сталь має антикорозійні властивості, не чутлива до різких перепадів температури, а також має довгий строк експлуатації. З цього матеріалу виготовляються довговічні, надійні та міцні конструкції.

Наші майстри знають як виготовити найкращі димоходи Київ для Вашого дому. Ми маємо значний досвід у цій сфері та впевнено займаємо свою нішу на ринку. На нашому офіційному інтернет-сайті Ви знайдете пропозиції комплектів з нержавіючої сталі, для сауни, для барбекю. Окрім цього пропонуються оцинковані труби та елементи та нестандартні вироби. Ми приймаємо закази будь-якої складності.

Перевага наших продуктів перед аналогами інших компаній виробників у їх помірній вартості та високій якості. Ми є безпосередньо виробниками, тому реалізовуємо продукцію по собівартості, без будь-яких посередницьких надлишків. У нас Ви зможете купити димоход за найкращою ціною!

Ми даємо гарантію якості на весь наш товар. Ми відповідально ставимося до своєї професії, для кожного клієнта створюється окремий проект з урахуванням всіх технічних умов об’єкта будівництва. Готовий продукт матиме в своєму складі всі належні розрахунки, сам димохід, термоізоляцію, монтажні роботи та гарантійне обслуговування. Ми забезпечуємо наших покупців повноцінним сервісом.

Ми завжди раді Вас чути! Якщо у Вас виникли питання, або Ви вирішили замовити димохід – дзвоніть (096) 608-92-29, (063) 362-66-52! Кваліфіковані спеціалісти нададуть Вам запитувану інформацію та допоможуть зробити замовлення.

Димоходи | димоходи Київ | купити димоход
Димоходи | димоходи Київ | купити димоход. Продаємо димоходи по найкращій ціні. Димоходи Київ. вартість, ціна, коштує. Дзвоніть, чекаємо на вас.

Рус  Укр

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

 ×
0

Ваша корзина